Süleyman TOPAL

Web || Game = C#

About Me

I am currently developing CRM solution with .Net and i have developed projects on different aspects, such as e - commerce, human resource management project and worked on different startups in Malaysia while i was a student. I mostly developed these projects on C# web form and i eager to make carrier on C# MVC.

Süleyman Topal

Junior Developer
I am currently developing CRM solution with .Net and i have developed projects on different aspects, such as e - commerce, human resource management project and worked on different startups in Malaysia while i was a student. I mostly developed these projects on C# web form and i eager to make carrier on C# MVC. Şu anda .Net veya .Net Core ile CRM, UMS , Portal çözümleri geliştiriyorum ve öğrenci olduğum sürece e-ticaret, insan kaynakları yönetimi projesi gibi farklı yönlerden projeler geliştirdim ve Malezya'da farklı girişimlerde çalıştım. Çoğunlukla bu projeleri C # web formunda geliştirdim ve .Net Core 'de kariyer yapmak istiyorum.

Services

Things that I work on.

Borsalar arası arbitraj yapmanıza yardımcı bir araç

Skills

Things that I'm good at.

MSSQL
80%
.NetWebForm
85%
Angular JS
70%
.Net Core
40%
CSS
99%
HTML
100%

Blog

My thoughts.

Varolan bir Veritabanı ile ASP.NET ‘de ORM ile classları oluşturma. “Getting Started with EF Core on ASP.NET Core with an Existing Database”

Getting Started with EF Core on ASP.NET Core with an Existing Database Varolan bir Veritabanı ile ASP.NET ‘de ORM ile classları oluşturma. NOT: Tablolarınızda Primary Key Olmak zorunda.   Merhaba ORM ile DB classları otomatik nasıl oluşturulur..   Proje Oluşturma Yeni Bir Proje Oluşturuyoruz. File -> New -> Project… Installed -> Templates -> Visual C# […]

Javascript ile pencere kapanmasını engellemek ve Bu Özelliği Sadece Chrome da Kullanabilme

Merhaba Bu gün benden bir müşterimin istediği sadece chrome ile giriş yapmış kişilerin sayfadan ayrılırken çıkmak istediğinizden emin misiniz sorusunu sormak kullandım.

Mobil Oyunlardan Para Kazanma – 3 Farklı Yöntem

İşte “gerçek zamanlı çoklu oyuncu (multiplayer) mobil oyunlardan” para kazanma için 3 yöntem. Gerçek zamanlı ve çok oyunculu oyunların büyük iş ağı yaratma ve kazanç oluşturma potensiyelleri vardır. Supercell’in ürettiği milyon dolarlık iş yaratan Clash Royale ve EASport’un yükselen değeri Vainglory, mobil üreticiler için oyunların gücünü keşfetmede güzel örnekler oldular. Ancak buna rağmen bir kaç […]

Test222